HAKKIMIZDA

2007 yılından bu yana Buklet Sektöründe , Üretici Firma olmanın gururuyla Turizm Konaklama Sektöründe hizmet vermeye başladık .


Geçen yıllarla Plastik ( Tüm buklet plastik ürünlerinin imalatı) , Matbaa ( Tüm buklet kağıt ürünlerinin imalatı ) , Dolum ( Tüm buklet sıvı gurubu ürünlerin otomasyon makinalarla etiket ve dolumu ) , Sabun ( Granür sabun şekillendirilmesi ) ambalaj ve paketleme atölyelerimiz , yenilikçi grafik tasarım ekibimiz ile ; daha çağdaş , daha kaliteli , daha hızlı imalat hacmine ulaşmak için yol aldık. Turizm ve Konaklama sektöründe , Hizmetin Zamanında Yapılmasının öneminin sorumluluğu ve Antalya da üretmenin yakınlığıyla ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çağın gerektirdiği kurallarla sunuyoruz.

DENİZ BUKLET

HEDEFLER

Deniz Buklet olarak çalışanlarımız ile sağlıklı gelişmeyi , evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İLKELER

*Amacımız sürekli gelişerek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çağın gerektirdiği kurallarla sunmaktır.

*Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

*Türkiye ‘de üretmenin gücü Antalya ‘da üretmenin “güzelliğinden” aldığımız cesaretle Turizm Ve Konaklama Sektörünün beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.